PARFUMS - відкривай красу
PARFUMS - відкривай красу
Розпродаж АкціїУсі бренди
(доставка в це місто)
КонтактиДоставка і оплата
PARFUMS - відкривай красу

Доставка

Кур'єр (PARFUMS)

Доставка нашою кур'єрською службою безкоштовно.

Детально про доставку

Наша кур'єрська служба доставляє замовлення в м. Києві та до 170 населенних пунктів по всій території України.

Доставка безкоштовна, мінімальна сума замовлення - від 99 грн.  

Найближчий можливий час доставки ми запропонуємо обрати при оформленні замовлення. 

Якщо у вас є симптоми ГРВІ, ви перебуваєте на ізоляції або відчуваєте нездужання, - будь ласка, оплатіть замовлення карткою під час його оформлення. У такому разі наш кур'єр передасть вам посилку безконтактно, не наражаючись на небезпеку і піклуючись про ваш комфорт. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Будь ласка, для своєчасного підтвердження доставки кур'єром будьте на зв'язку з вашим контактним номером телефону. Якщо ви двічі не відповіли на телефонний дзвінок і кур'єр вже виїхав за межі вашого району - доставка буде перенесена на наступний день. Замовлення зберігається у кур'єра протягом 2х робочих днів, якщо протягом цього часу кур'єр не зміг зв'язатися з вами і доставити посилку, на третій день замовлення відправляється назад.

Ви можете оплатити замовлення за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою, передавши її кур'єру під час доставки. Кур'єр обов'язково видасть вам товарний чек. При оплаті картами вказаний у замовленні одержувач повинен буде показати документ, що посвідчує особу.

Після оплати замовлення, будь ласка, звірте вміст посилки з накладною в присутності кур'єра. У випадку, якщо доставлений товар не буде відповідати вашому замовленню, кур'єр, згідно вашого прохання, забере такий товар і поверне оплачені за нього кошти.

Шановні клієнти, 

Усі замовлення у населених пунктах, що віднесені до "червоної зони", ми зможемо передати вам лише на відкритому повітрі, поза приміщеннями. Будь ласка, поставтеся з розумінням і на прохання кур'єра вийдіть за замовленням на вулицю та обов'язково використовуйте захисну маску. В інших населених пунктах ми будемо при можливості доставляти замовлення до дверей.

Відділення (Нова пошта)

Безкоштовно від 599 грн, без комісій за накладений платіж.

Детально про доставку

Строк доставки Вашого відправлення компанією «Нова пошта» до пункту призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. Замовлення, що оформлені до 14:00, ми передаємо в той же день компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 14:00 - ми передаємо компанії "Нова Пошта" на наступний день.Після цього перевізник сповістить Вас про точні строки та час прибуття товару до пункту призначення. 

При сумі замовлення до 599 грн доставка коштує всього 39 грн, при сумі замовлення понад 599 грн - доставка безкоштовна! Мінімальна сума замовлення - 49 грн.

Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії "Нова пошта".  Жодних прихованих платежів, оплати послуг транспортних компаній, плати за переказ коштів, комісій та іншого! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

Поштомат (Нова пошта)

Безкоштовно від 599 грн, без комісій за післяплату.

Детально про доставку

 Строк доставки Вашого відправлення компанією «Нова пошта» зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. Замовлення, що оформлені до 14:00, ми передаємо в той же день для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 14:00 - ми передаємо на наступний день.

"Нова пошта" повідомить Вас про прибуття посилки в поштомат. Для отримання посилки біля обраного поштомата потрібно включити Bluetooth, в додатку "Нової пошти" вибрати вашу посилку і підтвердити відкриття комірки.

При сумі замовлення до 599 грн доставка коштує всього 39 грн, при сумі замовлення понад 599 грн - доставка безкоштовна! Мінімальна сума замовлення - 49 грн.

Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення.  Жодних прихованих платежів, оплати послуг транспортних компаній, плати за переказ коштів, комісій та іншого! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

 

Зверніть увагу! Замовлення зберігається не більше 3 днів, після вичерпання цього терміну відправляється назад.

Замовлення з доставкою через "Нову пошту" приймаються згідно графіка роботи перевізника. Графік роботи компанії "Нова пошта" ви можете знайти на її офіційному сайті. Також ви можете відстежити статус доставки замовлення за допомогою спеціального сервісу "Нової пошти" на сайті компанії.

Відділення (Meest)

Безкоштовно для замовлень на суму від 499 грн. 

Детально про доставку

При сумі замовлення до 499 грн доставка коштує всього 29 грн, при сумі замовлення понад 499 грн - доставка безкоштовна! Мінімальна сума замовлення - 49 грн.

При доставці компанією "Meest" вашу посилку буде відправлено наступного дня після оформлення замовлення. Термін доставки — від 1 до 3 днів.

Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії "Meest". Будь-ласка, зверніть увагу: вибираючи оплату готівкою, ви не зможете скористатися платіжною карткою у відділенні. Оплатити замовлення в такому випадку можливо лише готівкою. Жодних прихованих платежів, оплати послуг транспортних компаній, плати за переказ коштів, комісій та іншого! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

 

Justin

Безкоштовно від 499 грн, без комісій за накладений платіж.

Детально про доставку

Ваше замовлення може бути доставлене в будь-який пункт видачі посилок компанії «Justin» (супермаркети мережі «Ciльпо», «Фора», Fozzy).

При сумі замовлення до 499 грн доставка коштує всього 29 грн, при сумі замовлення понад 499 грн - доставка безкоштовна! Мінімальна сума замовлення - 49 грн.

Час доставки Вашої посилки компанією «Justin» до пункту призначення зазвичай становить по Києву 1 робочий день, по Україні - 1-3 робочих днів.

На наступний день після оформлення Вашого замовлення ми передаємо посилку компанії «Justin» для здійснення доставки. Після цього перевізник повідомить Вас про прибуття товару в пункт призначення. Ви також можете відстежити статус посилки на сайті компанії «Justin».


Оплатити товари Ви зможете за допомогою карток VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою при отриманні посилки в пункті «Justin». 

Укрпошта

Безкоштовно від 99 грн, без комісій при 100% передоплаті.

Детально про доставку

При сумі замовлення до 99 грн доставка коштує всього 29 грн, при сумі замовлення понад 99 грн - доставка безкоштовна! Мінімальна сума замовлення  - 49 грн.

За умови доставки замовлення компанією Укрпошта, його буде відправлено наступного дня після оформлення. 

Доставка Укрпоштою займає від 1 до 3 днів. Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні Укрпошти.

Жодних прихованих платежів, оплати послуг транспортних компаній, плати за переказ коштів, комісій та іншого! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

Пункти видачi Безкоштовно

Термін зберігання замовлення на пункті видачі 3 дні

Оплата

Банківською картою

До сплати приймаються картки Visa і Mastercard.

Введення інформації про карту безпечно - Parfums не доступні ці дані. Їх зберігання і обробка відбувається на стороні наших партнерів, які пройшли аудит PCI DSS, отримали відповідний сертифікат і гарантують захищеність даних.

З більш детальними умовами здійснення грошових переказів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті фінансового партнера:

    • Фінансова компанія «Артуа», сервіс KastaPay

 

Оплата готівкою

Такий спосіб оплати можливий при отриманні товару у відділеннях «Meest», «Justin», «Нова Пошта», «УкрПошта», «KastaPost» або при кур’єрській доставці.

Нові акції та знижки, про які ви дізнаєтеся першими!
Підпишіться на розсилку прямо зараз
e-mail введений невірно
Ви прекрасні!
На пошті вас уже чекає лист, відкривайте його та переходьте за посиланням
А ви вже підписані ;)
Все найцікавіше - у ваших вхідних!